m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

Piłka nożna na Dzień Dziecka

 

Na przełomie maja i czerwca na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Bąkowicach odbyła się już ostatnia edycja turnieju z cyklu Bawi Nas Piłka. Turniej przeznaczony był dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, czyli Żaków. Impreza zbiegła się z Dniem Dziecka, zatem przygotowano wiele atrakcji. Obok emocji sportowych dzieci bawiły się na dmuchanych zabawkach, brały udział w konkursie żonglerki, zorganizowano także poczęstunek (słodycze, napoje, lody, frytki, pieczone mięsko i kiełbaski). Między meczami wszyscy mogli oglądać popisy taneczne i wokalne uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bąkowicach.

Do turnieju zgłosiło się osiem ekip: z Namysłowa, Wołczyna, Dąbrowy i Bąkowic. Zgodnie z ideą zabawy piłką, a nie wyniku sportowego, wszyscy mali zawodnicy otrzymali złote medale i okazałe puchary. Wyłoniono także najlepszego zawodnika turnieju, którym został Kajetan Brudziński z NKS Namysłów.

Za pomoc organizacyjną i finansową w imieniu dzieci dziękujemy: Panu Wójtowi Gminy Świerczów Andrzejowi Goławskiemu, Ks. Andrzejowi Jaremko, Panu Mariuszowi Kłakulakowi (Firma ALGIDA), Panu Ryszardowi Andruszków (Piekarnia Świerczów), Panom Bogdanowi i Witoldowi Pawliszyn (Zakład Mięsny w Świerczowie), Panu Cezaremu Zającowi, Pani Renacie Boduch, Pani Anecie Nalepa-Nicze, Państwu Marcie i Mirosławowi Groblicom, Państwu Marioli i Robertowi Łukawskim, Pani Marioli Piwowarczyk, Pani Alinie Pławeckiej, Panu Adamowi Pustelnikowi, Panu Mariuszowi Drozdowi, Państwu Annie i Krzysztofowi Klejn, Państwu Ewie i Marcinowi Torchała, Państwu Agnieszce i Janowi Wizemberg, Państwu Katarzynie i Sławomirowi Andruszków, Państwu Agnieszce i Rafałowi Sieczka, Państwu Annie i Lesławowi Andruszków i Panu Damianowi Sulidze. Dzięki Wam turniej zakończył się pełnym sukcesem organizacyjnym i sportowym.

 

                                                                                             Andrzej Piwowarczyk

 

wstecz